Verte správnej kombinácii

Aj keď sa niekedy zamyslíte nad tým, čo je okolo vás, možno si ani neuvedomujete, že každý jeden prvok, ktorý máte vo svojej domácnosti, môže určitým spôsobom ovplyvňovať váš pohľad na svet a aj vašu náladu. Je to ako keď máte doma v izbách len tmavé farby. Proste máte čistú depresiu. A to je už raz taká klasika, ktorá proste musí byť všetkým viac, než len jasná. Aj keď je možno smiešne, ako nás dokážu naozaj farby a všetko okolo nich ovplyvniť, mali by ste si to uvedomovať. Verte tomu, že práca na takom mieste nemôže byť iná, ako veľmi, ale naozaj veľmi komplikovaná.

vstupní dveře
 
Keď sa na to pozriete reálne, tak všetky maličkosti, ktoré doma máte, majú svoj vlastný význam, dokonca aj tie, na ktoré by ste to nikdy nepredpokladali. Preto sa zamerajte na to, aby ste milovali všetko, čo máte doma a nemali doma nič, čo sa vám nepáči. Napríklad, ak chcete mať doma sklenené dvere posuvné, musíte sa sami seba opýtať či to naozaj chcete a aj to či na to vlastne vy sami máte. Pretože výrazný prvok doma, to naozaj nezvládne každý. A je to niečo, na čo by ste sa mali reálne pozrieť a myslieť na to, či to bude vo vašom dome aj poriadne sedieť. Pretože nie ku každému domu sa to hodí.

posuvné dveře
 
Ak ste si to však premysleli a ste rozhodnutý, že presne toto vášmu domu chýba, je jasné, že je to len a len na vás. Vtedy sa vo vás všetko pohne a dokáže urobiť maximum preto, aby boli veci čo najkrajšie a najlepšie. Asi by ste to nečakali, ale bude to fajn. Verte tomu, že keď to uvidíte, všetko bude oveľa lepšie, ako by ste si mysleli a čakali. Teraz už len porozmýšľajte nad tým, ako to celé prekombinujete. Hodí sa k tomu drevo, hodí sa k tomu sklo a hodí sa k tomu aj nerez. Naozaj sa môžete vyblázniť, len si dávajte pozor, aby ste to neprekombinovali. To by sa ku vám vôbec nemuselo hodiť. Pamätajte sa na to a dajte si pozor, nikdy neviete, ako to všetko vypáli.

Verte správnej kombinácii
4.2 (84%)10