Instagram sľubuje, že odstráni všetky grafické obrázky zo sebapoškoďovania

.

Rodina Mollyho zistila, že predtým, než jej zomrela, si pozrela grafické obrazy sebapoškodenia na mieste. Adam Mosseri povedal, že Instagram sa usiluje vyrovnať "potrebu konať teraz a potrebu konať zodpovedne".
Dodal, že lokalita "nie je miesto, kde musíme byť v otázkach sebapoškodzovania a samovraždy". Na otázku Angus Crawford zo strany BBC, kedy sa odstránia zábery, pán Mosseri odpovedal: "Čo najrýchlejšie, zodpovedne."
Mollyho otec Ian Russell privítal záväzok spoločnosti a povedal, že dúfa, že budú rýchlo konať, aby realizovali svoje plány.

instagram

"Teraz je čas, aby ostatné platformy sociálnych médií prijali opatrenia na to, aby si uvedomili zodpovednosť, ktorú majú aj svojim užívateľom, ak sa internet musí stať bezpečným miestom pre mladých a zraniteľných ľudí," dodal.
Digitálny minister Margot James povedal, že vláda bude "musieť túto situáciu veľmi pozorne sledovať, aby sa ubezpečil, že tieto záväzky sa zrealizujú – a čo najskôr".
Instagram v súčasnosti spolieha na to, aby používatelia nahlásili grafické zobrazenie sebapoškodzovania, ale pán Mosseri povedal, že spoločnosť hľadá spôsoby, ktoré by technológia mohla pomôcť vyriešiť tento problém v budúcnosti.
Dodal: "Historicky sme povolili obsah súvisiaci so sebapoškodzovaním, čo je" prijatie ", pretože ľudia niekedy potrebujú hovoriť svoj príbeh – ale nedovolili sme nič, čo by podporovalo sebapoškodzovanie.

.

volba

"Pokračujeme však v zmene našej politiky, aby sme nepovoľovali žiadne grafické obrazy sebapoškodzovania."
Avšak niektoré obrázky, ktoré sa budú samo poškodzovať, budú môcť zostať na weboch vlastniacich Facebook.
"Môžem mať obraz jazvy a povedať:" Som 30 dní čistý ", a to je dôležitý spôsob, ako povedať môj príbeh," povedal pán Mosseri.
"Tento druh obsahu môže naďalej žiť na stránkach, ale ďalšou zmenou je, že sa nezobrazí v žiadnych odporúčacích službách, takže bude ťažšie nájsť.

Instagram sľubuje, že odstráni všetky grafické obrázky zo sebapoškoďovania
4.6 (92%)5
.